Břeclavské Eso 2018

Na Letišti Břeclav se bude v sobotu 20.10.2018 od 9:00 konat sportovní klání v leteckých i neleteckých disciplínách Břeclavské Eso.

Soutěžní disciplíny jsou: navijákový start s přistáním na přesnost, střelba vzduchovkou na terč a hod granátem.

Soutěžící budou z řad členů, spřátelených aeroklubů, ale POZOR - čeká nás letos i novinka:

Rádi mezi sebou uvítáme 3 účastníky z řad veřejnosti.

První tři z Vás, kteří nám napíší na e-mail info (at) aeroklubbreclav.cz to, že by se soutěže rádi zúčastnili, budou přizváni. Není se třeba ničeho bát, v letecké disciplíně poletíte se zkušeným instruktorem a budete vše sledovat a samotný let si užívat :)

breclavske-eso-2018.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 15. 10. 2018, zobrazeno 145x, dnes 7x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2018 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1571147 (145)