Firemní akce

Aeroklub Břeclav nabízí pro zájemce možnost uspořádání sportovních, společenských a firemních akcí v prostorách letiště. K tomu je možné si pronajmout plochy na letišti, zázemí letištní restaurace a ubytovny pro pořádání rautů a firemních prezentací a letadla pro vyhlídkové lety. Zajistíme pro Vás:

- letadlo(a) pro starty z letiště Aeroklubu Břeclav
- vrtulník pro 3 cestující (R-44) pro starty z letiště Aeroklubu Břeclav nebo vhodné vlastní plochy

Plán akce je vždy sestaven dle konkrétních požadavků a potřeb. Cena za využití je stanovena dohodou na základě těchto konkrétních požadavků. Ve fotogalerii najdete ukázku z jedné takové firemní promoakce.

Vrtulník R44

Více fotografií (32)
Firemní promo akce - 2008

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 29. 03. 2009, zobrazeno 8270x, dnes 3x