Komerční lety

V souladu s Povolením k provozování leteckých prací, může Aeroklub Břeclav provádět níže uvedené druhy letecké komerční činnosti. K cenám se připočítává 21% DPH.

Hlídkové, pozorovací, měřící a kontrolní lety, letecké práce v lesním hospodářství a ochraně životního prostředí. Nabízíme pronájem letadla pro hlídkové a pozorovací lety pro lesní porosty, pro účely dálkových plynovodů a ropovodů, rekognoskační lety apod.
Požár lesa Požár lesa Povodně
Minaret Zámek Valtice
Pohoří v Čechách Pálava Nádrž Dlouhé stráně
Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 30. 03. 2009, zobrazeno 13315x, dnes 5x