Letošní výcvik pilotů je v plném proudu

Plachtařská sézona běží naplno a stejně tak i výcvik zájemců o získání průkazu pilota kluzáků. Letos náš aeroklub přivítal tři nové pilotní žáky. Výcvik probíhá na legendárním českém cvičném kluzáku L-23 Super Blaník. Chcete se také naučit létat? Přijďte se o víkendu podívat na letiště v Břeclavi. Rádi vám vše ukážeme a vysvětlíme.

vycvik-gld.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 02. 05. 2017, zobrazeno 569x, dnes 4x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2017 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1200411 (569)