Seznamovací lety typu Pilotem na zkoušku

Ať již pocházíte z blízkého okolí či jste turista, poznejte krásy Jižní Moravy z našich letadel. Trasu, typ letu, i jeho délku Vám doporučíme a upravíme dle Vašich přání. Čekají Vás nevšední pohledy na památky a parky Lednicko-Valtického areálu, chráněnou krajinnou oblast Pálavy či rozlehlé novomlýnské nádrže. Inspirujte se popisem jednoho typického letu . Vyberte si z našich letadel a leťte sami či s kamarády nebo s rodinou a .. samozřejmě s naším pilotem. Bude-li vás více, nabízíme vám příjemné prostředí našeho baru s venkovním posezením, kde se můžete těšit na váš let či si sdělovat právě nabyté dojmy.

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně, říká známé přísloví, ale ještě krásnější pohled na svět je z paluby našich letadel. Věnujte pár minut na prohlídku krátké vizitky našeho Aeroklubu, kde jsou letecky a graficky znázorněny obě nejzajímavější vyhlídkové trasy nad LVA.

Zajímáte se o letadla? Koketujete s myšlenkou létat? Pak zrovna Vám nabízíme Vám možnost stát se pilotem na zkoušku, tedy seznamovací let na kluzáku, motorovém kluzáku, letounech a UL letadlech. Seznámíme Vás s prováděním leteckého výcviku a s našimi letadly. Zkušený instruktor Vám předvede letadlo za letu a vysvětlí způsob jeho ovládání. Zažijte to o čem sníte a rozhodněte se, zda váš sen proměníte ve skutečnost. Zkuste to a uvidíte, zda zůstanete nohama na zemi nebo propadnete nebeským výšinám jako my.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
ok-bva-2.jpg Motorové letadlo Cessna 172
Rozpětí: 10,97 m
Délka: 8,2 m
Hmotnost letadla: 620 kg
Max. vzlet. hmotnost:1045 kg
Max. hmot. posádky: 380 kg
Cestovní rychlost: 200 km/h
Maximální rychlost: 296 km/h
Dolet: 1065 km
Počet osob: 3 Cena (cena za letadlo):
15 minut letu: 1350 Kč

Minuta letu:
Kluzák: 15 Kč
Vlečná: 60 Kč

Lety pro veřejnost nejsou komerční činností. Ceny všech letů pro veřejnost jsou stanoveny ve výši úhrady provozních nákladů.

Lety provádíme celoročně převážně o víkendech v době od 9:00 hod. do 18:00 hod. Lety na kluzácích v době od 11:00 hod. do 16:00 hod. mohou být omezeny výcvikovou a sportovní činností.

Podmínkou pro zdárné provedení domluveného letu je vhodnost počasí a bezvadný stav letadla. Takto rezervovaný let může být díky této vyšší moci zrušen. Proto se před plánovaným letem poptejte dotazem, zda je možné rezervovaný let uskutečnit.

Let si můžete domluvit přímo na letišti, nebo telefonicky na tel. 724 623 450. Pokud chcete let věnovat jako dárek, přímo na letišti obdržíte poukaz na let. Pokud jste zdaleka, kontaktujte nás e-mailem a my Vám pošleme informace pro předplacení letu a jakmile obdržíme platbu na účet, odešleme na Vámi udanou adresu poukaz poštou.

POZOR, PŘEDPLACENÉ POUKAZY MAJÍ PLATNOST 1 ROK OD DATA PRODEJE. PO TOMTO DATU POZBÝVAJÍ POUKAZY PLATNOST, JSOU VYŘAZENY Z EVIDENCE A LET JIŽ NEBUDE USKUTEČNĚN.

***** Bližší informace Vám rádi poskytneme na místě, po telefonu, mejlem viz. kontakty *****

Více fotografií (1620)
Fotogalerie uskutečněných akcí

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 01. 04. 2009, zobrazeno 32464x, dnes 5x