Mistrovství Evropy v motorovém paraglidingu 2017

There is 6th FAI European Paramotor Championship on Břeclav Airfield which started on Saturday 19.8.2017 and will continue until 26.8.2017 so you will be able to see a lots of paraglides around on thy sky.

Na Letišti Břeclav hostíme 6. FAI Mistrovství Evropy v motorovém paraglidingu, které bylo zahájeno v sobotu 19.8.2017 a bude probíhat do 26.8.2017. Následující dny tak v okolí uvidíte spoustu paraglidistů pohybujících se po obloze.

Pokud se chcete o EPC 2017 dozvědět více, podívejte se na Časopis Pilot - zvláštní vydání
Publikaci zvláštního vydání časopisu Pilot zpřístupňujeme se souhlasem redakce časopisu Pilot LAA ČR.

Informace o průbehu soutěže: https://epc2017.com/

Sledujte taky náš Facebookový účet: www.facebook.com/AeroklubBreclav

Fotogalerie ze soutěžních dní: Fotogalerie

Mistrovství Evropy v motorovém paraglidingu 2017 bylo zahájeno slavnostním ceremoniálem 19.8.2017 v 10:00.

Toho se zúčastnili předseda rady AK Břeclav Libor Babák, místostarosta města Břeclav Ing. Zdeněk Urban, zástupce velitele MP Břeclav Libor Büchler, viceprezident LAA Jan Fridrich a zástupce FAI prezident Richard Shaw.

ME v Motorovém Paraglidingu 2017

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 19. 08. 2017, zobrazeno 451x, dnes 3x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2017 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1283520 (451)