Mistrovství světa 2019 na letišti Aeroklubu Břeclav!

Mezinárodní akrobatická komise FAI přijala před několika dny nabídku Aeroklubu Břeclav na pořádání Mistrovství světa v akrobacii letounů 2019 v kategorii Intermediate.
MS se bude konat ve dnech 5. – 13.7.2019 a bude ukončeno Leteckým dnem s exhibiční airshow vítězů dne 14.7. (pozor, tento termín není ještě potvrzen).
Očekáváme účast asi 60 pilotů z celého světa. Létat budou na akrobatických plnokrevnících typu Extra, SBach, Suchoj, Zlín a dalších.
Po sportovní stránce tuto soutěž zaštítí Aeroklub České republiky.
Pro náš Aeroklub je pořádání Mistrovství nesmírnou poctou a současně velkou výzvou. Věřím, že touto soutěží přitáhneme pozitivní pozornost k České republice, Jihomoravskému kraji, městu Břeclavi a leteckému sportu.
Čeká nás hodně práce, a proto jsme se již pustili do prvních příprav.
O všech novinkách, aktivitách, doprovodných akcích, setkáních a změnách vás budeme průběžně informovat, jak na našem webu, tak i prostřednictvím dalších médií.
Již teď vám můžeme slíbit, že soutěž bude v celém jejím průběhu přístupná veřejnosti.

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 24. 11. 2018, zobrazeno 103x, dnes 1x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2018 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1584350 (103)