Navigační Pohár Petra Tučka 2017 - ohlédnutí :)

Nabízíme malé ohlédnutí za naším vůbec prvním pořadatelským ročníkem soutěžního kola NPPT 2017 v Břeclavi. Dovolujeme si sdílet článek časopisu Pilot, sepsaný naší členkou Andreou Štefkovou (pořadatelkou a tvůrkyní soutěžní trati :) ), který byl publikován v červencovém vydání.

Článek najdete na níže uvedeném odkazu:

Všem moc děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na další soutěžní ročník :)

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 05. 08. 2017, zobrazeno 575x, dnes 2x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2017 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1331859 (575)