Prodej leteckých pohonných hmot

Vážení zákazníci - piloti a vlastníci letadel, ministerstvo financí svou novelizací zákona č. 331/2014 Sb. stanovilo tak složité podmínky a postupy pro získávání povolení pro prodej benzínu AVGAS 100 LL bez SPD, díky nímž se nám, aktivistům v Aeroklubu, nevyplatí si toto povolení vyřizovat, proto Jedinou možností nadále zůstává prodej se SPD.

V souladu s AIP AD4-LKBA-1 poskytujeme prodej PHM a olejů v omezené míře pouze v publikované době RADIO za cenu dle aktuálního ceníku Aeroklubu.

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 27. 03. 2009, zobrazeno 9125x, dnes 2x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2017 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1331859 (9125)