Provozní opatření provozovatele Letiště Břeclav (LKBA)

Na letišti Aeroklubu Břeclav započnou začátkem března zemní práce na srovnání VPD. Zahájení stavebních prací 03/2016, ukončení stavebních prací 06/2016. Z výše uvedeného důvodu bude provedeno administrativní zúžení VPD na 40m. Zprovoznění opravené části VPD bylo plánovno na 12/2016. Vzhledem k suchému konci roku 2016 nedošlo k očekávanému celoplošnému zpevnění travního drnu, proto bylo zprovoznění posunuto do poloviny roku 2017. Podrobnější informace najdete v Provozním opatření provozovatele Letiště Břeclav. Informaci najdete rovněž v NOTAMu.

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 03. 01. 2017, zobrazeno 2302x, dnes 2x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2017 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1200410 (2302)