Půjčovna turistických kol

Aeroklub Břeclav, ve spolupráci s Jihomoravským krajem, nabízí pro letecké turisty, kteří přiletí do našeho regionu, novou službu v podobě půjčovny turistických kol. K dispozici jsou 2 dámské a 2 pánské kola s plnou výbavou. Letečtí turisté tak budou mít možnost využít bohaté sítě cyklostezek a navštívit všechny kulturní památky, které nabízí Město Břeclav, Lednicko-Valtický areál a ještě přitom udělat něco pro své zdraví. Zájemci si mohou rezervovat kola na emailu info (at) aeroklubbreclav.cz.

Turistické kola do půjčovny byly pořízeny za přispění dotačního programu z rozpočtu Jihomoravského kraje.

jmk_logo_2010.jpg

lva-15-20-min.jpg

1. Zámek Lednice
2. Zámek Valtice
3. Janův hrad
4. Minaret
5. Apollonův chrám
6. Tři Grácie
7. Kaple sv. Huberta
8. Randez-vous
9. Kolonáda na Reistně
10. Hraniční zámeček
11. Pohansko
12. Obelisk

Další informace o výletech na kole.

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 25. 03. 2009, zobrazeno 10588x, dnes 2x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2017 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1301354 (10588)