Ubytovna a bar

Aeroklub umožňuje členům ubytování ve zděné budově včetně sociálního zařízení pro 18 osob (2 pokoje po 5 osobách, 2 pokoje po 4 osobách, 1x WC a sprcha dámské, 1x WC a sprcha pánské). Zájemci si mohou rezervovat ubytování na emailu info (at) aeroklubbreclav.cz.

Ubytovací prostory byly zrekonstruovány za přispění dotačního programu z rozpočtu Jihomoravského kraje.

jmk_logo_2010.jpg

pokoj1.jpgPokoj ubytovny (5 osob)

pokoj2.jpg
Pokoj ubytovny (5 osob)

pokoj3.jpg
Pokoj ubytovny (5 osob)

pokoj4.jpgPokoj ubytovny (4 osoby)

pokoj5.jpg
Pokoj ubytovny (4 osoby)

koupelna.jpg
Sprcha

V našem letištním baru se mohou členové občerstvit a to jak přímo u bar pultu, tak i na venkovní terase pod slunečníky. Bar je přístupný výhradně o víkendu.

Letištní bar

Venkovní terasa

Vytisknout stránku Vytisknout stránkupublikováno 26. 03. 2009, zobrazeno 14770x, dnes 2x

RSSFacebookVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2017 Aeroklub Břeclav · Počet návštěv: 1331859 (14770)