Vážení příznivci létání a her,

na Letišti Břeclav se bude v sobotu 9. 10. 2021 od 9:00 konat sportovní klání v leteckých i neleteckých disciplínách Břeclavské Eso.

Jaké jsou soutěžní disciplíny?
- navijákový start s přistáním na přesnost
- střelba vzduchovkou na terč
- hod granátem

Soutěžící budou z řad členů Aeroklubu Břeclav, spřátelených aeroklubů, a také mezi sebou rádi uvítáme 3 účastníky z řad veřejnosti!

První tři z Vás, kteří nám napíší na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., že by se soutěže rádi zúčastnili, budou přizváni.
Není se třeba ničeho bát, v letecké disciplíně poletíte se zkušeným instruktorem a budete vše sledovat a samotný let si užívat :)

Těšíme se na Vás! :)

V sobotu 18. 9. 2021, od 12:00, se uskuteční setkání bývalých a současných členů Aeroklubu Břeclav.

Jako obvykle připravíme občerstvení a navijákový provoz.

Přijďte v hojném počtu, těšíme se na vás :-)

Aeroklub Břeclav

Drazí fanoušci letectví,

rádi bychom vás pozvali na Letecký den na letišti Břeclav, který se uskuteční v sobotu 28. srpna 2021!

Seznamte se prosím s příjezdovými informacemi ZDE.

Program leteckého dne:

- vyhlídkové lety pro veřejnost letadlem a vrtulníkem
- statické ukázky letadel
- tábor RAF s nelétající replikou Supermarine Spitfire
- autogramiáda a setkání s Martinem Šonkou

Hlavní program
(změna programu vyhrazena)

1) L-29 Delfín
2) Boeing Stearman
3) Letecká akrobacie Martina Šonky
4) Robinson R44
5) JAS 39 Gripen (AČR)

6) Kluzák Standard Cirrus
7) Zlín Z-37 Čmelák
8) Christen Eagle
9) Para výsadek
10) JAK-52

- vyhlídkové lety pro veřejnost letadlem a vrtulníkem

Po celou dobu atrakce pro děti a občerstvení
Vstup zdarma
PARKOVNÉ 50 Kč

Těšíme se na Vás!

PŘÍJEZDOVÉ INFORMACE:

Do zahájení Mistrovství Evropy v akrobacii letounů 2021 zbývá ještě tři měsíce a již nyní máme do závodu předběžně zaregistrováno 24 pilotů ze 7 zemí, soutěžících na 13 různých letadlech!