Fotografie všech těch, jejichž práce v první linii nejen při pandemii COVIDu, byla odměněna vyhlídkovým letem nad Lednicko - Valtickým areálem.
Akce proběhla v neděli 26. 7. 2020 ve spolupráci s městem Břeclav, kdy Aeroklub poskytl vyhlídkové lety zdarma a město Břeclav vybralo organizace k ocenění a zajistilo materiální a mediální podporu.
Za město Břeclav se zúčastnil starosta Bc. Svatopluk Pěček a za Aeroklub předseda rady Libor Babák.
Akce proběhla ke spokojenosti všech zúčastněných.

aktualizace 10. 7. 2020:
Vážení příznivci parašutismu,
vzhledem k zítřejší nepříznivé předpovědi počasí se akce ruší.
______________________________________________________________
Letecký klub VINTAGE z Tábora opět pořádá tour po českých a moravských letištích. V jeho rámci provedou výsadek parašutistů z letounu Antonov AN-2 i nad břeclavským letištěm a to 11.7. mezi 16. a 19. hod. Čas bude upřesněn v pátek. Po přenocování se 12.7. vydají na další letiště.
Návštěvu našeho letiště můžete spojit i s vyhlídkovým letem, rezervace na tel. 534001823.
Aeroklub Břeclav

Zveme všechny současné a bývalé členy Aeroklubu Břeclav na každoroční setkání, které se uskuteční dne 25.7. od 13.00 hod. na letišti.

Vážení fanoušci leteckého sportu,

ač neradi, musíme Vás informovat, že vzhledem k letošní epidemiologické situaci se Mistrovství Evropy v akrobacii a související Letecký den, které se měly konat v termínu 18. - 29. 8. 2020, přesouvají na rok 2021!

O přesném termínu konání se nyní jedná.

Jakmile budeme vědět více, budeme Vás informovat :)

Přejeme všem především pevné zdraví a těšíme se na opětovné shledání u nás na letišti :)

Aeroklub Břeclav

Nezveřejněno

Drazí přátelé a fanoušci leteckého sportu,

s hrdostí Vám oznamujeme, že v srpnu roku 2020 se na letišti Břeclav uskuteční Mistrovství Evropy v akrobacii letounů, a to v kategorii UNLIMITED - v královské kategorii, ve které létají přední piloti, např. Martin Šonka.

A jaký bude přesnější program akce?
út 18.8. - pá 21.8. - oficiální tréninky
pá 21.8. - slavnostní zahájení
so 22.8. - pá 28.8. - SOUTĚŽ
pá 28.8. - v tento soutěžní den disciplína Free Style
so 29.8. - speciální soutěžní disciplína (informace zveřejníme později), dekorování vítězů, LETECKÝ DEN

Pořadateli mistrovství jsou Aeroklub Břeclav a Aeroklub České republiky.

Bude se jednat o otevřené mistrovství = zúčastnit se mohou i mimoevropští soutěžící. Očekáváme účast cca. 35 závodníků.

Bližší informace budeme postupně doplňovat, proto sledujte
- naše webové stránky www.aeroklubbreclav.cz
- náš facebook Aeroklub Břeclav
- instagram www.instagram.com/aeroklubbreclav/