Vyhlídkové lety

Zažijte vyhlídkový let nad Lednicí a Pálavou

Láká Vás nevšední zážitek? Chcete vidět krásy Břeclavska, Lednicko-valtického areálu, Mikulovska, Pálavy nebo Novomlýnských nádrží?
Pak právě vám nabízíme vyhlídkový let po jedné ze dvou standardních tras nad těmito skvosty jižní Moravy. Nebo zcela individuálně můžeme naplánovat trasu podle vaší představy a zaletět třeba nad váš dům. To, kam a kudy poletíte, si dohodnete s pilotem přímo před letem. Tak si vyberte, jestli chcete delší, nebo kratší let.

Můžete také absolvovat let kluzákem, kdy vás motorové letadlo vytáhne do výšky 1000 m a následuje volný let.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Podmínky pro uplatnění poukazu na slevu vydaného Aeroklubem Břeclav z.s.

Máte dotaz? Podívejte na naše často kladené otázky nebo nás kontaktujte emailem rezervace@aeroklubbreclav.cz či telefonicky na 534 008 823.

Co všechno během letu uvidíte? Zde je mapa našich nejpopulárnějších vyhlídkových tras. Finální let ale samozřejmě přizpůsobíme vašim přáním.